"صدای باران باش" با صدای پوریا اخواص

توسط هواداران - یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - موسیقی ایران

"صدای باران باش" اولین قطعه از پروژه مشترک بهنام ابوالقاسم، پوریا اخواص و علیرضا کلیایی است.

این پروژه در آینده‌ای نزدیک به شکل اجرای زنده و انتشار آلبومی تحت عنوان "همیشه، لحظه باران" ادامه خواهد داشت. آلبوم "همیشه، لحظه باران" اولین اثر مستقل بهنام ابوالقاسم پیانیست در مسند آهنگساز است و با حضور جمعی از شاخص‌ترین نوازندگان و هنرمندان ایرانی تولید شده است. ابوالقاسم کارشناس ارشد موسیقی از دانشگاه هنر تهران در مسند تک‌نواز پیانو با ارکسترها و هنرمندان بسیاری همکاری داشته است ازجمله آن‌ها می‌توان به ارکستر سمفونیک تهران، ارکستر ملی، ارکستر مجلسی رسا، آنسامبل زاستا، همایون شجریان، علیرضا قربانی و محمد معتمدی اشاره کرد. "همیشه، لحظه باران" اولین اثر شخصی و مستقل او با عنوان آهنگساز و تنظیم‌کننده است. از بهنام ابوالقاسم در مسند نوازنده در 10 سال گذشته آلبوم‌های بسیاری ازجمله "حریق خزان"، "امشب کنار غزل‌های من بخواب"، "فانتزی برای پیانو"، "رفتم و بار سفر بستم" و "موسیقی نو در ایران" منتشر شده است. پوریا اخواص خواننده را علاقه‌مندان موسیقی به‌واسطه همکاری طولانی‌مدت با گروه هم‌آوایان به سرپرستی حسین علیزاده، موسیقیدان برجسته معاصر می‌شناسند.

او سابقه همکاری با ارکستر موسیقی ملی به رهبری فریدون شهبازیان، گروه خورشید به سرپرستی مجید درخشانی، ارکستر مجلسی رسا به رهبری بهنام ابوالقاسم (با اجرای آثاری از فردین خلعتبری) را در کارنامه دارد. از دیگر گروه‌هایی که اخواص با آن‌ها همکاری داشته می‎توان به صنم، نیستان، بحرِ نور و همنوازان حصار اشاره کرد. "سرود مرد سرگردان"، "به یاد لطفی"، "غمنومه فریدون"، "عشقیم گل" و "این هم حکایتی است" هم ازجمله آلبوم‌هایی است که با صدای اخواص در بازار موسیقی موجود است. علیرضا کلیایی سرایند تمام اشعار آلبوم "همیشه، لحظه باران" است. او و بهنام ابوالقاسم در یک همکاری حرفه‌ای دست به تولید "همیشه لحظه باران" زدند.

کلیایی فارغ‌التحصیل رشته ادبیات از دانشگاه سوربن است. از او تاکنون آثاری در آلبوم‌های "افسانه چشم‌هایت"، "دخت پری‌وار"، "فروغ"، "در شعله با تو رقصان" و "دیوار و چین" ارائه شده است. این آلبوم اولین پروژه‌ای است که علیرضا کلیایی تمام ترانه‌هایش را سروده است. تک‌آهنگ "صدای باران باش" اولین قطعه از پروژه "همیشه، لحظه باران" است که توسط رضا فرهادی در استودیو کرگدن صدابرداری، میکس و مسترینگ شده است. مدیر هنری این اثر رضا موسوی است و شقایق محمودی مدیریت پروژه را بر عهده دارد.


بهنام ابوالقاسم پوریا اخواص ارکستر سمفونیک تهران ارکستر مجلسی رسا آنسامبل زاستا
نظرات شما نظرات شما

نظر شما با موفقیت ثبت و پس از بررسی منتشر خواهد شد.
loading
بیشتر بخوانید بیشتر بخوانید

رضا یزدانی در مولن روژ

توسط هواداران - دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

نخستین گفت وگوی تصویری رضا یزدانی درباره آلبوم تازه اش «درهم» در استودیو مولن رو...

موزیک ویدئو "حریم شخصی"درکنسرت رضا یزدانی رونمایی شد

توسط هواداران - شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

"حریم شخصی" که از ٢٢ آذر ماه در سینماها اکران شده است،با قصه ای جسورانه به معضلا...

برگزیده جشن موسیقی ما

توسط هواداران - یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

رضا یزدانی پس از دریافت جایزه در چهارمین جشن موسیقی ما در اینستاگرام خود نوشت:هي...

کنسرت 1 دی رضا یزدانی

توسط هواداران - یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

کنسرت 1 دی با حضور بهاره کیان افشار در برج میلاد تهران برگزار شد

کنسرت 1 دی برج میلاد

توسط هواداران - یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

کنسرت 1 دی با حضور بهنوش طباطبایی

کنسرت 1 دی تهران

توسط هواداران - چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

باز اومدی و من تنها با حال زارجنگو شروع نکن روی سرم نبارآژیر قرمزو روی لبت نکشهی...