رونمایی از آلبوم فراقی در شب دوستی ایران و دانمارک

توسط هواداران - دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - موسیقی ایران

آئین رونمایی از آلبوم فراقی به آهنگسازی فوزیه مجد و امیر مهیار تفرشی پور با حضور سفیر دانمارک شامگاه پنجشنبه 30 آبان ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار شد

آئین رونمایی از آلبوم فراقی به آهنگسازی فوزیه مجد و امیر مهیار تفرشی پور با حضور سفیر دانمارک شامگاه پنجشنبه 30 آبان ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار شد. به گزارش سایت خانه موسیقی به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران، در این مراسم همچنین کوارتت زهی آتلاس از کشور دانمارک درحضور دنی عنان سفیر کشوردانمارک در ایران قطعاتی از این آلبوم را برای حاضرین در سالن نواخت.

پیش از اجرای گروه موسیقی آتلاس سید عباس سجادی مدیر عامل بنیاد آفرینش های هنری نیاوران با حضور در جایگاه ضمن عرض خیر مقدم به دنی عنان سفیر دانمارک و یِسپا لوتسهوفت سرپرست گروه آتلاس و هنرمندان دانمارکی در سخنانی با ذکر این مطلب که اجرای قطعاتی از آهنگسازان نام آشنای ایرانی و دانمارکی توسط گروه آتلاس از کشور دانمارک فضای شهر را پر از دوستی و مهر می کند گفت: امیدوارم هنرمندان دانمارکی خاطرات خوشی را با خود از ایران به یادگار داشته باشند.

سجادی همچنین با ذکر این مطلب که موسیقی زبانی جهانی دارد و گاه نیاز به کلام هم نیست و می تواند به عنوان زبانی جهانی زمینه های دوستی ارتباط و تعامل را ایجاد کند خاطر نشان کرد: امشب ما تابلوی زیبای دوستی ایران و دانمارک را قاب می گیریم و در آلبوم خاطراتمان ثبت خواهیم کرد دنی عنان سفیر کشور دانمارک نیز با حضور در جایگاه با ذکر این مطلب که بسیار خوشحالم که امشب به فرهنگسرای نیاوران آمده ام گفت: تجربه حضور در فرهنگسرای نیاوران برایم بسیار جالب بود. همیشه از اجرای گروه های موسیقی کشوردانمارک همچون آتلاس در ایران بازخورد های مثبتی دریافت کرده ام.

پیوند میان هنرمندان ایرانی و دانمارکی همواره منتج به نتایج بسیار درخشان و قابل تامل برای دو کشور ایران و دانمارک بوده است.خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران گروه موسیقی آتلاس سید عباس سجادی
نظرات شما نظرات شما

نظر شما با موفقیت ثبت و پس از بررسی منتشر خواهد شد.
loading
بیشتر بخوانید بیشتر بخوانید

رضا یزدانی در مولن روژ

توسط هواداران - دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

نخستین گفت وگوی تصویری رضا یزدانی درباره آلبوم تازه اش «درهم» در استودیو مولن رو...

موزیک ویدئو "حریم شخصی"درکنسرت رضا یزدانی رونمایی شد

توسط هواداران - شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

"حریم شخصی" که از ٢٢ آذر ماه در سینماها اکران شده است،با قصه ای جسورانه به معضلا...

برگزیده جشن موسیقی ما

توسط هواداران - یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

رضا یزدانی پس از دریافت جایزه در چهارمین جشن موسیقی ما در اینستاگرام خود نوشت:هي...

کنسرت 1 دی رضا یزدانی

توسط هواداران - یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

کنسرت 1 دی با حضور بهاره کیان افشار در برج میلاد تهران برگزار شد

کنسرت 1 دی برج میلاد

توسط هواداران - یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

کنسرت 1 دی با حضور بهنوش طباطبایی

کنسرت 1 دی تهران

توسط هواداران - چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

باز اومدی و من تنها با حال زارجنگو شروع نکن روی سرم نبارآژیر قرمزو روی لبت نکشهی...