حضور کریستوفر ون دیلن سرپرست گروه شیلر در نشست خبری قبل از کنسرت

توسط هواداران - دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - موسیقی ایران

به گزارش مجله هواداران، گروه آلمانی شیلر بعد از 5 شب اجرای پیاپی در آذر ماه امسال، به ایران بازگشتند تا کنسرت جدیدی را برای هواداران ایرانی خود به روی صحنه ببرند. 13 و14و 15 اسفند ماه گروه شیلر در تالار وزارت کشور اجرا خواهد داشت.
کریستوفر ون دیلن سرپرت گروه شیلر 12 اسفند ماه در نشست خبری  همراه با تهیه کنندگان کنسرت حضور پیدا کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادو.
او در ابتدای نشست خبری از حضور مجددش در ایران ابراز خوشحالی زکرد و گفت:" هنرمند وقتی هنرش را اجرا می‌کند در وهله اول این توقع را ندارد که موسیقی‌اش موردتوجه و علاقه دیگران باشد و هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم موسیقی که سال‌ها پیش‌ساخته بودم بتوانم در ایران به اجرا دربیاورم و موردتوجه همه قرار بگیرد و برای خود من نیز خوشایند بود."
او در ادامه گفت:" 78 کنسرت موسیقی بیکلام در اروپا اجرا کردم ولی دوست دارم در ایران نیز کنسرت باکلام اجرا کنم. حضور من در ایران باعث شد من موسیقی ایرانی و ساز های سنتی ایران را بیشتر بشناسم و از ریتم ایرانی و سازهای ایرانی در موسیقی خود استفاده کنم. قطعه "برلین-ایران"  ریتم های ایرانی دارد و می خواهم در کنسرت جدیدم اجرایش کنم."
مهدی کاشی تهیه کننده کنسرت گروه شیلر در پاسخ به سوال لغو کنسرت ها به علت نگرفتن مجوز گفت:" طی ۱۸ سالی که در عرصه موسیقی فعالیت می‌کنیم حاشیه‌ای برای برگزاری کنسرت نداشتیم. کنسرتی از سوی دولت لغو نشده بلکه برخی کنسرت‌ها به دلیل جوان بودن و تجربه کم داشتن تهیه‌کننده برای انجام برنامه‌ریزی‌های لازم به‌منظور برگزاری کنسرت، لغو شده‌اند."
همچنین در ادامه مهدی کاشی در مورد سورپرایز های سال 97  گفت:" ما اردیبهشت سال ۹۷ هرماه یک کنسرت برگزار می‌کنیم و در اوایل اردیبهشت‌ماه کنسرت «لودویکو اناودی» هنرمند نیوایج از ایتالیا را داریم و بعدازآن هرماه یک سورپرایز برای علاقه‌مندان به موسیقی خواهیم داشت که برگزاری کنسرت گروه «کنی جی» ازجمله آن‌ها است. روند خوبی در صدور مجوز برگزاری کنسرت‌ها شکل‌گرفته و ما از الان مجوز کنسرت‌های سال آینده را گرفته‌ایم. نیروی انتظامی نیز به روند صدور مجوزهای خود سرعت بخشیده است. امیدوارم بتوانیم با این حمایت‌ها تبادل فرهنگی خوبی با کشورهای دیگر داشته باشیم و به دنیا بگوییم که ایران آن‌قدر امن هست که می‌توان در آن کنسرت برگزار کرد."
در مورد عدم برگزاری کنسرت یانی در ایران توضیح مهدی کاشی این بو:" مجوز برگزاری آن کنسرت گرفته شد ولی تجهیزاتمان برای برگزاری این کنسرت قابل‌قبول نبود و در حال تدارک تجهیزات لازم هستیم."
سرپرست گروه شیلر در پایان نشست خبری گفت:" من به سلیقه مخاطبان خیلی توجه میکنم و اساس اجراهای زنده من همین است هواداران ایرانی من از موسیقی ریتمیک و شاد استقبال می کنند و لذت می برند من در این کنسرت تصمیم دارم قطعات ریتمیک تر و شاد تری اجرا کنم."کنسرت گروه شیلر کریستوفر ون دیلن مهدی کاشی
نظرات شما نظرات شما

نظر شما با موفقیت ثبت و پس از بررسی منتشر خواهد شد.
loading
بیشتر بخوانید بیشتر بخوانید

رضا یزدانی در مولن روژ

توسط هواداران - دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

نخستین گفت وگوی تصویری رضا یزدانی درباره آلبوم تازه اش «درهم» در استودیو مولن رو...

موزیک ویدئو "حریم شخصی"درکنسرت رضا یزدانی رونمایی شد

توسط هواداران - شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

"حریم شخصی" که از ٢٢ آذر ماه در سینماها اکران شده است،با قصه ای جسورانه به معضلا...

برگزیده جشن موسیقی ما

توسط هواداران - یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

رضا یزدانی پس از دریافت جایزه در چهارمین جشن موسیقی ما در اینستاگرام خود نوشت:هي...

کنسرت 1 دی رضا یزدانی

توسط هواداران - یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

کنسرت 1 دی با حضور بهاره کیان افشار در برج میلاد تهران برگزار شد

کنسرت 1 دی برج میلاد

توسط هواداران - یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

کنسرت 1 دی با حضور بهنوش طباطبایی

کنسرت 1 دی تهران

توسط هواداران - چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

باز اومدی و من تنها با حال زارجنگو شروع نکن روی سرم نبارآژیر قرمزو روی لبت نکشهی...