باز هم پای برنامه دورهمی به شایعات باز شد

توسط هواداران - چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷ - موسیقی ایران - حمید هیراد - ماکان بند

برنامه دورهمی اینبار فصل جدیدش را با دعوت از بسیاری از خواننده های جوان و تازه کار بازار موسیقی شروع کرد. خوانندگانی که آن طور که باید و شاید هنوز بخوبی شناخته نشده بودنند ازجمله حمید هیراد و ماکان بند، گروه چارتار، پازل بند و...
به گزارش مجله هواداران، حضور همین هنرمندان تازه کار در این برنامه شروع به وجود آمدن شایعاتی مبنی بر وجود دست هایی پشت پرده ای که اسپانسر هایی هستند و از خوانندگان تازه کار مبلغی را بابت شرکت دادن آن ها در این برنامه دریافت می کنند. برنامه دورهمی با داشتن تعداد زیادی بیننده متهم به برند سازی و معروف کردن اینجور خواننده ها شد تا جایی که بعد از اینکه مانی رهنما در برنامه دورهمی شرکت کرد در نشست خبری کنسرتش از او در مورد این دست های پشت پرده سوال شد ولی او گفت "من توسط علی اوجی به برنامه دورهمی معرفی شدم و  پس از چند وقت دوری از کار موسیقی و کنسرت دوباره توانستم مخاطبان خود را جذب کنم.
بعد از این شایعات مهران مدیری مجری این برنامه در مورد این موضوع صحبت کرد ولی بسیاری از منتقدان پاسخ او را جدی نگرفتند.حال بعد از گذشت چند وقت از خاموش شدندن شعله این شایعه، علیشمس خواننده زیرزمینی دوباره شعله آتش را روشن کرد.


وی با انتشار ویدیویی در اینستاگرامش علی اوجی را متهم کرد به گرفتن مبالغی از خواننده های تازه کار و شرکت دادن آن ها در دورهمی  به گونه ای که مهران مدیری از این کارها بی خبر است!
علیشمس خواننده معروف و پر طرفدار در لایو اینستاگرام خود درباره حضور خواننده ها در دورهمی گفت : دورهمی را دوست دارم اما علی اوجی که مسئول آوردن مهمان ها ها به این برنامه است در پشت پرده پول های سنگینی از خواننده ها می گیرد.
از حمید هیراد صد میلیون گرفته بودند از ماکان بند هم گرفتند….ولی  کسایی که پول نمی دهند براحتی از لیست حذف می کنند.مثل مهدی جهانی واشوان .مطمئنم آقای مدیری از این ماجرا ها با خبر نیستند.
درباره ابهامات حضور خواننده ها در دورهمی بارها مطالبی منتشر شده است. این یادداشت که می خوانید پیش از برنامه اخیر از سوی منتقدان نوشته شده است "مدیری در یکی از برنامه های اخیر خود گفت بقاء ما در رونق خرید از اول مارکت است. این جمله درستی است چرا که سازمان صداوسیما طبیعتا قادر به پشتیبانی کامل همچنین برنامه هایی نخواهد بود اما آیا نظارت بر محتوا و روند تغییر ماموریت برنامه های اجتماعی هم نمی تواند انجام دهد؟ نکته اینجاست که اسپانسر مالی می تواند کار را به جایی رساند که هدف یک برنامه اجتماعی به سمت و سوی سودآوری و بنگاهی برای معاملات پرسود اقتصادی حرکت کند. این یعنی رسانه ملی را به شبکه بازاریابی جریان های ناسالم صنعت فرهنگ تبدیل خواهد کرد."
ولی مسئولان برنامه دورهمی هنوز واکنشی به این صحبت ها نشان نداده اند.

حمید هیراد ماکان بند دورهمی مهران مدیری
نظرات شما نظرات شما

نظر شما با موفقیت ثبت و پس از بررسی منتشر خواهد شد.
loading
بیشتر بخوانید بیشتر بخوانید

رضا یزدانی در مولن روژ

توسط هواداران - دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

نخستین گفت وگوی تصویری رضا یزدانی درباره آلبوم تازه اش «درهم» در استودیو مولن رو...

موزیک ویدئو "حریم شخصی"درکنسرت رضا یزدانی رونمایی شد

توسط هواداران - شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

"حریم شخصی" که از ٢٢ آذر ماه در سینماها اکران شده است،با قصه ای جسورانه به معضلا...

برگزیده جشن موسیقی ما

توسط هواداران - یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

رضا یزدانی پس از دریافت جایزه در چهارمین جشن موسیقی ما در اینستاگرام خود نوشت:هي...

کنسرت 1 دی رضا یزدانی

توسط هواداران - یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

کنسرت 1 دی با حضور بهاره کیان افشار در برج میلاد تهران برگزار شد

کنسرت 1 دی برج میلاد

توسط هواداران - یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

کنسرت 1 دی با حضور بهنوش طباطبایی

کنسرت 1 دی تهران

توسط هواداران - چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

باز اومدی و من تنها با حال زارجنگو شروع نکن روی سرم نبارآژیر قرمزو روی لبت نکشهی...