آغاز همکاری فرشاد قنبری با جانکی ایکس ال با یک مسابقه

توسط هواداران - سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - موسیقی ایران - موسیقی جهان

به گزارش مجله هواداران، فرشاد قنبری آهنگساز و خواننده  متولد دوازدهم دی ماه سال 67 در گرمسار و از رپر های شناخته شده ی زیر زمینی محسوب می شود . وی فعالیت رسمی خودش را ابتدا در سال 86 و در سن 19 سالگی آغاز کرد . «فرشاد» در ابتدا با لقب «گوستی» به معنی «روح» قدم به عرصه رپ فارسی گذاشت . از وی شش مجموعه رسمی با نام های «یک روز کابوس» ، «پوچ» ، «دیشب» ، «لغو» ، «انفراد» و «رند» منتشر شده است که در این میان «انفراد» ، آلبوم مشترک او و «بامداد » به شمار می رود . فضای آثار «فرشاد» اعتراضی و همراه با به چالش کشیدن اتفاقات روزمره زندگی با نگاهی خاکستریست .


«فرشاد » در ترک های «رقص پاندول ساعت» و «بادکنک» با «علی سورنا» و در موزیک «پیزوری» با «بنیامین» همکاری داشته است . همچنین وی در مجموعه «انفراد» و سینگل ترک «پخش و پلا» از مجموعه «دیشب» ، سابقه همخوانی با «بامداد» عضو سابق «پلاک» را در پرونده کاری خود ثبت کرده است.
اما خبر برنده شدن او در مسابقه بین المللی جانکی ایکس ال این روزها بسیار  سر و صدا کرد و باعث شد استعداد کم نظیر او بالاخره مورد توجه قرار گیرد.
سرنوشت فرشاد قنبری از فراخوان مسابقه آهنگسازی جانکی ایکس ال موسیقیدان هلندی عوض شد.
جانکی ایکس ال  از سازندگان مطرح موسیقی فیلم‌های سینمای هالیوود است. وی ملیت هلندی دارد. از معروف‌ترین آثار او می‌توان به فیلمهای زیر اشاره کرد :زنده یا مرده،
۳۰۰: ظهور یک امپراتوری ناهمتا ، فرار در سراسر شب، مکس دیوانه: جاده خشم،
عشاء ربانی سیاه، ددپول ،بتمن و سوپرمن: طلوع عدالت و...
چندی پیش جانکی ایکس ال فراخوان مسابقه‌ای برای آهنگسازی موسیقی فیلم منتشر کرد که در این مسابقه قرار بود شرکت کنندگان بر اساس شخصیت زن داستانِ فیلم «مد مکس» قطعه‌ای بسازند.


 نهایت اسامی ۶۸ نفر به عنوان برگزیده اعلام شد که نام «فرشاد قنبری»، آهنگساز و پرودیوسر ایرانی در ابتدای لیست قرار داشت. همچنین اخیراً جانکی ایکس ال، فراخوان جدیدی برای ساخت قطعه‌ای براساس فیلم « Tomb Raider» که خودش آهنگساز اصلی آن است منتشر کرد و از علاقه‌مندان خواست تا این بار قطعه‌ای براساس صحنه‌ای از این فیلم بسازند. جالب این‌جا است که این بار هم پس از پایان مسابقه اسامی ۱۵۶ نفر اعلام شد و نام فرشاد قنبری پیش از سایر منتخبان آمده‌ است.
 
این آهنگساز که در ساخت موسیقی برای بازی هم تجربیات زیادی دارد و موسیقی بازی فوتبال (فیفا ۱۸) را ساخته، پیش از شروع مسابقه در ویدئویی گفته بود جایزه نفر اول همکاری با خود او در یک پروژه خواهد بود. جانکی ایکس ال که سابقه همکاری با هانس زیمر در ساخت موسیقی فیلم «بتمن مقابل سوپرمن» و «مرد عنکبوتی۲» را در کارنامه دارد در رابطه با این مسابقه گفته دوست دارد باعثِ ایجاد ارتباط بین افراد از نقاط مختلف دنیا شود. از دیگگر فیلم‌های او می‌توان به «مکس دیوانه: جاده خشم»، «ددپول» اشاره کرد.

نظرات شما نظرات شما

نظر شما با موفقیت ثبت و پس از بررسی منتشر خواهد شد.
loading
بیشتر بخوانید بیشتر بخوانید

رضا یزدانی در مولن روژ

توسط هواداران - دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

نخستین گفت وگوی تصویری رضا یزدانی درباره آلبوم تازه اش «درهم» در استودیو مولن رو...

موزیک ویدئو "حریم شخصی"درکنسرت رضا یزدانی رونمایی شد

توسط هواداران - شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

"حریم شخصی" که از ٢٢ آذر ماه در سینماها اکران شده است،با قصه ای جسورانه به معضلا...

برگزیده جشن موسیقی ما

توسط هواداران - یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

رضا یزدانی پس از دریافت جایزه در چهارمین جشن موسیقی ما در اینستاگرام خود نوشت:هي...

کنسرت 1 دی رضا یزدانی

توسط هواداران - یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

کنسرت 1 دی با حضور بهاره کیان افشار در برج میلاد تهران برگزار شد

کنسرت 1 دی برج میلاد

توسط هواداران - یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

کنسرت 1 دی با حضور بهنوش طباطبایی

کنسرت 1 دی تهران

توسط هواداران - چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - رضا یزدانی

باز اومدی و من تنها با حال زارجنگو شروع نکن روی سرم نبارآژیر قرمزو روی لبت نکشهی...